Зробити замовлення — дзвоніть цілодобово. Проконсультуватись – дзвоніть з 8:00 до 22:00.
Приїжджаємо до замовника  додому або в зручне  для замовника місце та час.

Куточок замовника

Ритуальна агенція «Ластівки» працює офіційно на ринку ритуальних послуг міста Києва вже 12 років.

Кожному замовнику надаємо для ознайомлення дозвільні документи з КМДА, Міністерства Юстиції, Міністерства ціноутворення, податкової адміністрації. Ритуальна агенція «Ластівки» зареєстрована в співпраці з Спецкомбінатом ПКПО. Це дає нам право обслуговуватись на всіх кладовищах міста Києва.

Ритуальна агенція «Ластівки» піклується про захист Ваших прав, як споживачів. Для повного захисту замовника і виконавця, ми укладаємо Договір з мокрими печатками і чеком РРО. Договір є гарантом виконання робіт в чітко обумовлені часові строки і в повному обсязі по виконанню робіт. Також, Договір з ритуальною агенцією «Ластівки» надає можливість отримати повну або часткову компенсацію затрачених на поховання коштів.

Для того, щоб Вам було зрозуміло, як пройде поховання, ми надаємо Вам багато важливої та цінної інформації. Дуже зручним є наше пересування. Спеціаліст ритуальної агенції «Ластівки» під’їде в зручне для Вас місце і час. При бажанні замовника, приїжджаємо додому чи на роботу. Тоді в звичній, спокійній для Вас обстановці, не поспішаючи, Ви зможете вибрати необхідні для вас товари і послуги.

Це набагато зручніше, чим витратити пів дня на стояння в черзі біля моргу. Щоб вас повертали не раз через відсутність необхідних документів. Потім нові і нові черги! Ритуальна агенція «Ластівки» дбає про своїх замовників і вони в чергах не стоять, а мають можливість посумувати в кругу рідних! І знають, що поховання буде проведено на вищому рівні! Ритуальна агенція «Ластівки» надає своїм замовникам можливість в цей трагічний час втрати близької людини, бути захищеним і спокійним.

Не важливо, на яку суму грошей ви розраховуєте: мінімальну, середню чи високу. Це залежить тільки від Вас. Ритуальна агенція «Ластівки» запропонує кожному замовнику широкий вибір товарів і послуг.
Надана інформація допоможе Вам зорієнтуватися у витратах на похорон.

Оскільки ритуальна агенція «Ластівки» відповідальна перед вами за товар, якість ритуальних атрибутів відповідає державним стандартам. Це є гарантією Вашої впевненості в якості наших виробів.

Асортимент товарів широкий і цінова політика гнучка і лояльна.

Чекаємо на Вас , як на нашого замовника!

З повагою, ритуальна агенція «Ластівки».

ДЛЯ ВАС ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

Додаткові послуги