Зробити замовлення — дзвоніть цілодобово. Проконсультуватись – дзвоніть з 8:00 до 22:00.
Приїжджаємо до замовника  додому або в зручне  для замовника місце та час.

Труни лаковані

Кожна людина заслуговує на любов і повагу, тому що кожна людина є унікальною і неповторною.
Рідні на похованні віддають данину пошани і пам’яті своїм померлим близьким.
Шановний замовник ритуальної агенції «Ластівки» може дозволити собі кращий вибір. Цінова політика від самої доступної до самої престижної. Лаковані труни з даної колекції передбачають баланс вишуканих форм і особливого рельєфа, високої якості і респектабельного зовнішнього вигляду.

Труни лаковані є по ціні дешевші, ніж саркофаги. Але від того ж виробника, що і саркофаги.

Близькі дарують гідний останній подарунок у вигляді лакованої труни. Це виявлення данини поваги і любові своїй рідній людині. Прощання на похованні буде гідним і урочистим.

З повагою, ритуальна агенція «Ластівки».

Каталог товарів

Труни лаковані “Класік”

Гроб лакированный ВИП старение - Цена 22 000 грн.Гроб лакированный ВИП старение - Цена 22 000 грн.Гроб лакированный ВИП вишня - Цена 20 000 грн.Гроб лакированный ВИП вишня - Цена 20 000 грн.Гроб лакированный Франция  - Цена 15 000 грн.Гроб лакированный Франция  - Цена 15 000 грн.Гроб лакированный Франция  - Цена 15 000 грн.Гроб лакированный Франция  - Цена 15 000 грн.Гроб лакированный Словения  - Цена 15 000 грн.Гроб лакированный Словения  - Цена 15 000 грн.

Труни лаковані “Економ лак”

Эко лак Цена 5 790 грн.Шестигранник Цена 6 845 грн.Феникс Цена 7 895грн.Венгрия 10 граней Цена 12 635 грн.Оникс саркофаг Цена 15 000 грн.

Труни лаковані: вартість і де купити недорого в Києві

Ритуальний процес – це складна і важка тема, яка вимагає підходу з усією повагою і відповідальністю. Одним з найважливіших елементів цього процесу є вибір труни для покійника. Сьогодні на ринку представлено багато видів трун, серед яких лаковані труни займають особливе місце.

Що таке лаковані труни?

Лаковані труни – це спеціальні труни, які покриті лаком. Це дозволяє зберегти високу якість і естетичний вигляд труни на тривалий період. Лаковані труни виготовляють з різних порід дерева, які відрізняються за міцністю, текстурою та кольором.

Де можна купити лаковані труни в Києві?

У Києві є багато фірм, які спеціалізуються на виробництві та продажу трун. Однак, якщо ви шукаєте високоякісні лаковані труни, то рекомендуємо звернутися до ритуального агентства «Ластівки». Наша компанія пропонує широкий вибір лакованих трун різних розмірів та кольорів. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, що дозволяє зберегти високу якість трун на тривалий період.

Яка вартість лакованих трун в Києві?

Вартість лакованих трун залежить від їх розміру, породи дерева та використаної технології виробництва. У ритуальному агентстві «Ластівки» ціни на лаковані труни дуже доступні і починаються від 6 000 грн. Ми завжди готові надати додаткові консультації та допомогу наших клієнтів з будь-яких питань, пов’язаних з вибором трун, їх доставкою та іншими ритуальними послугами. Наші спеціалісти працюють з увагою до кожної деталі та зроблять все можливе, щоб забезпечити Вам гідне прощання з покійником. Звертайтеся до нашого ритуального агентства «Ластівки» і ми допоможемо Вам у складному життєвому моменті.

Як замовити лаковану труну в Києві?

Якщо Ви шукаєте надійного партнера для придбання лакованої труни в Києві, зверніться до ритуального агентства «Ластівки». Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам з вибором труни, яка відповідає всім Вашим побажанням та вимогам. Замовити лаковану труну в Києві можна зателефонувавши нашому менеджеру. Ми пропонуємо швидку доставку трун та повний комплекс ритуальних послуг.

Недорого лаковані труни в Києві

У нашому ритуальному агентстві «Ластівки» Ви зможете купити лаковані труни недорого, не жертвуючи якістю. Ми завжди прагнемо допомогти нашим клієнтам у такому важкому життєвому моменті, тому пропонуємо доступні ціни на весь спектр наших послуг. Зверніться до нас і ми з радістю допоможемо вам з вибором лакованої труни, яка відповідає вашим потребам та бюджету.

Купити лаковану труну в Києві

Купити лаковану труну в Києві зовсім не складно – достатньо звернутися до ритуального агентства «Ластівки». Ми пропонуємо широкий вибір лакованих трун різних розмірів та кольорів. Наші кваліфіковані спеціалісти з радістю допоможуть вам з вибором труни, що відповідає Вашим побажанням та вимогам. Замовлення трун можна здійснити на сайті або за телефоном. Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам з усіх питань, що стосуються придбання трун, доставки та інших ритуальних послуг.

Замовити труну лаковану в Києві

Якщо Вам потрібно замовити труну лаковану в Києві, зверніться до нашого ритуального агентства «Ластівки». Ми пропонуємо широкий вибір лакованих трун різних розмірів та кольорів, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта. Наші спеціалісти допоможуть Вам з вибором труни, яка відповідає Вашим побажанням та вимогам. Замовити труну лаковану в Києві можна шляхом звернення до нашого менеджера за телефоном.

Висновок

Ритуальний процес – це складна тема, яка вимагає відповідального та чутливого підходу. Вибір труни для покійника – це важлива складова цього процесу, яка вимагає великої уваги та дотримання високих стандартів якості. Лаковані труни – це високоякісні труни, які забезпечують гідне прощання з покійником та зберігають свій естетичний вигляд на тривалий період. Якщо Ви шукаєте надійного партнера для придбання лакованої труни в Києві, зверніться до нашого ритуального агентства «Ластівки». Наша компанія пропонує широкий вибір лакованих трун різних розмірів та кольорів за доступними цінами. Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам з вибором труни, яка відповідає Вашим потребам та бюджету.

ДЛЯ ВАС ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

Додаткові послуги