Якщо Ви вирішили зробити замовлення – дзвоніть цілодобово.       Для консультацій дзвонити з 9.00 – 18.00.  Зустріч з замовником відбудеться в зручному для Вас місці.

РИТУАЛЬНІ ВІНКИ ІЗ ШТУЧНИХ КВІТІВ

Ритуальна агенція “Ластівки” пропонує Вам замовити у нас ритуальні вінки із штучних  квітів.

Ритуальна агенція “Ластівки” має великий асортимент вінків із штучних  квітів. Для Вас ми пропонуємо різноманітний вибір кольорової палітри, квіткових композицій, а також  різна  висота вінків.

Перевагою ритуальних вінків із штучних  квітів є те, що вони  довго зберігають  яскравість та колір.  Різні несприятливі погодні умови не впливають на вінки із штучних  квітів . Завдяки ним місце поховання довго зберігає акуратний зовнішній вигляд.

Каталог товарів

Вінки

1. Вінки із штучних квітів. Ціна - 380 грн. Для поховання/кремації.2. Вінки із штучних квітів. Ціна - 380 грн. Для поховання/кремації.3. Вінки із штучних квітів. Ціна - 510 грн. Для поховання/кремації.4. Вінки із штучних квітів. Ціна - 510 грн. Для поховання/кремації.5. Вінки із штучних квітів. Ціна - 570 грн. Для поховання/кремації.6. Вінки із штучних квітів. Ціна - 570 грн. Для поховання/кремації.7. Вінки із штучних квітів. Ціна - 710 грн. Для поховання/кремації.8. Вінки із штучних квітів. Ціна - 820 грн. Для поховання/кремації.9. Вінки із штучних квітів. Ціна - 820 грн. Для поховання/кремації.10. Вінки із штучних квітів. Ціна - 820 грн. Для поховання/кремації.11. Вінки із штучних квітів. Ціна - 890 грн. Для поховання/кремації.12. Вінки із штучних квітів. Ціна - 890 грн. Для поховання/кремації.13. Вінки із штучних квітів. Ціна - 850 грн. Для поховання/кремації.14. Вінки із штучних квітів. Ціна - 850 грн. Для поховання/кремації.15. Вінки із штучних квітів. Ціна - 850 грн. Для поховання/кремації.16. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1400 грн. Для поховання/кремації.17. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1400 грн. Для поховання/кремації.18. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1400 грн. Для поховання/кремації.19. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1400 грн. Для поховання/кремації.20. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1800 грн. Для поховання/кремації.21. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1830 грн. Для поховання/кремації.22. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1830 грн. Для поховання/кремації.23. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1830 грн. Для поховання/кремації.24. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1830 грн. Для поховання/кремації.25. Вінки із штучних квітів. Ціна - 1830 грн. Для поховання/кремації.26. Вінки із штучних квітів. Ціна - 2010 грн. Для поховання/кремації.27. Вінки із штучних квітів. Ціна - 2010 грн. Для поховання/кремації.

Екібана на кришку труни –  прикрашає, має гарний та естетичний вигляд.

Вінки із штучних квітів: вигідне і естетичне рішення для похорону/кремації

Під час організації похорону/кремації важливо забезпечити належне відправлення покійника в Останню путь. Одним з важливих елементів похоронного заходу є вінок. Вінок символізує вічність, неперервність життя, а також виражає шану, повагу та пам’ять про покійника. Замовити вінки з штучних квітів – це не лише вигідно, але і естетичне рішення для похоронного заходу.

Вінки з штучних квітів – якість та довговічність

Сьогодні багато людей віддають перевагу використанню штучних квітів у вінках. Це пов’язано з багатьма перевагами, серед яких – якість та довговічність. Штучні квіти виготовляються з високоякісних матеріалів, тому вони виглядають так само, як і живі квіти. За допомогою спеціальної обробки вони стають водонепроникними та не втрачають свою свіжість і колір протягом тривалого часу.

Доступність вінків з штучних квітів

Купити вінки з штучних квітів можна у ритуальних агенціях, які забезпечують повний комплекс ритуальних послуг. Однією з таких агенцій є ритуальна агенція «Ластівки». У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення вінків з штучних квітів за доступною вартістю. Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому наші майстри враховують усі побажання замовника та створюють вінки з штучних квітів, які в найкращий спосіб вираження шану і поваги до покійного.

Замовити вінки з штучних квітів у Києві

Якщо Ви шукаєте місце, де можна замовити вінки з штучних квітів у Києві, то наша ритуальна агенція «Ластівки» є відмінним варіантом. Ми пропонуємо широкий вибір вінків з різними кольорами та формами, що дозволяє кожному знайти саме той варіант, який відповідає його потребам та бюджету. Наші майстри відомі своєю високою кваліфікацією та професіоналізмом, тому вони зможуть створити вінок, який буде відображати усі почуття, що Ви хочете виразити.

Ціна вінків з штучних квітів

Ціна на вінки з штучних квітів залежить від багатьох факторів, включаючи розмір, форму, кольори та склад. У ритуальній агенції «Ластівки», ми пропонуємо доступні ціни на наші послуги. Ми розуміємо, що похорон – це дорогий захід, тому ми надаємо можливість кожному замовнику знайти вінок, який відповідає його бюджету.

Висновки

Вінок – це символ вічності та неперервності життя, а також вираження шану та поваги до покійника. Замовлення вінка з штучних квітів – це вигідне та естетичне рішення для організації похоронного заходу. У ритуальній агенції «Ластівки» Ви можете замовити вінок з штучних квітів за доступною вартістю. Наші майстри створять вінок, який буде відображати усі почуття, що Ви хочете виразити, та допоможуть забезпечити належний рівень пошани покійному. Замовити вінки з штучних квітів у Києві можна у ритуальній агенції «Ластівки», де наші професіонали нададуть індивідуальний підхід до кожного замовника.

Ми розуміємо, що похорон/кремація – це важливий та болісний момент у житті кожної людини. Тому ми надаємо повний комплекс ритуальних послуг, який допоможе забезпечити достойний провід покійного в його останній шлях. Зверніться до нашої ритуальної агенції «Ластівки» та ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам.

ДЛЯ ВАС ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

Додаткові послуги