Зробити замовлення — дзвоніть цілодобово. Проконсультуватись – дзвоніть з 8:00 до 22:00.
Приїжджаємо до замовника  додому або в зручне  для замовника місце та час.

Груз 200 – міжнародне перевезення померлого.

Тіло покійного в труні або прах в урні — називається груз 200.

Доставка груза 200 в кінцевий пункт призначення поховальним бюро “Ластівки” відбувається різним транспортом.

  Перевезення груза 200 може проходити як за Вашої участі, так і без. В такому випадку Вам не треба витрачатись на квиток (потяг чи літак).  Також Ви економите свій час і нерви.
В залежності від відстані і фінансів, на які Ви розраховуєте, Ви можете обрати зручний для вас спосіб доставки груза 200.

АВТОТРАНСПОРТ

Якщо кінцевий пункт призначення – невелике селище, куди не літають літаки і далеко добиратися від залізної дороги, то машина –  найкращий варіант.

ПОЇЗД
Один із самих прийнятних варіантів, як по Україні, так і за кордон. Важливо – потрібен час (2-3 тиждні).

ЛІТАК
 Відправка груза 200 на далекі відстані: через океан ,в іншу країну. Швидко. Зручно.

Проконсультуватися можно по телефону.

Перевезення померлих за кордон –                                 Груз 200

Відправка груза – 200

 • Можлива без вашої участі по довіренності.
 • Швидка организація і збір всіх документів.
 • Супер якісна бальзамація.
 • Надання труни, цинкового ящика, транспорта…
 • Таможенна документація, оформлення в посольстві дозволів.
 • Заказ квитків. При необхідності- супроводження груза-200 при перельоті.

Якщо Ви бажаєте відправити груз – 200 швидко та надійно – звертайтесь в ритуальне агентство “Ластівки”!

 

Отримання груза – 200

 • Організуємо доставку Груза – 200  в холодильну камеру.
 • Распайка и утилізація ящика.
 • Приведення тіла покійного в порядок після транспортування.
 • Для поховання –  надаємо місця для захоронення, транспорт, труну вінки…
 • Для кремації – широкий вибір всього необхідного: труни, атрибутів, урни для праха.

Швидко,надійно,якісно. При вашому бажанні- все може бути організовано і проведено без вашої участі.

Груз 200- міжнародне транспортування тіла за кордон: вартість та особливості

Після смерті близької людини, з якою Ви були пов’язані, може виникнути потреба в транспортуванні її тіла до іншої країни. Це може стати справжнім випробуванням для рідних та близьких, які вже переживають важку втрату. Щоб зменшити їх навантаження і забезпечити гідне проведення церемонії прощання з померлим, ритуальне агентство «Ластівки» готова надати допомогу з міжнародним транспортуванням тіла (груз 200).

Відправлення труни/урни з тілом за кордон

Під час транспортування тіла за кордон (груз 200), можна використовувати труну або урну, в залежності від бажання родичів та вимог законодавства країни, де відбуватиметься похорон. Також необхідно враховувати вимоги авіакомпанії, яка буде здійснювати перевезення.

Вартість міжнародного транспортування тіла за кордон

Ціна на міжнародне транспортування тіла ( груз 200) , може залежати від багатьох факторів, Включаючи відстань, країну призначення, обраний вид транспортування, оформлення необхідних документів та інші. У нашому ритуальному агентстві «Ластівки» вартість міжнародного транспортування тіла за кордон формується індивідуально залежно від Ваших потреб і вимог.

Прийняття труни/урни з тілом з інших країн (груз 200)

Якщо Вам потрібно прийняти труну або урну з тілом з іншої країни, наше ритуальне агентство «Ластівки» готове забезпечити послуги з прийняття тіла та організації церемонії прощання. Ми надаємо повний спектр ритуальних послуг, включаючи оформлення необхідних документів та транспортування тіла до місця поховання.

Вартість прийняття труни або урни з тілом з інших країн (груз 200)

Вартість прийняття труни або урни з тілом з іншої країни може залежати від різних факторів, таких як відстань транспортування, кількість додаткових послуг та інші. У нашому ритуальному агентстві «Ластівки» ми готові запропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта і врахувати всі їхні потреби та бажання.

Транспортування тіла за кордон у Києві ( груз 200)

Якщо Вам потрібно транспортувати тіло за кордон, або прийняти труну/урну з тілом з іншої країни в Києві, наше ритуальне агентство «Ластівки» надасть Вам необхідні послуги. Ми готові організувати перевезення померлого та забезпечити гідне проведення церемонії прощання з померлим.

Вартість транспортування тіла за кордон у Києві (груз 200)

Вартість транспортування тіла за кордон у Києві може залежати від багатьох факторів, включаючи відстань, країну призначення, вид транспортування та інші. У ритуальному агентстві «Ластівки» ми готові надати детальну консультацію та розрахувати вартість індивідуально залежно від Ваших потреб.

Заключення

Міжнародне транспортування тіла за кордон та прийняття трун або урн з тілом з інших країн (груз 200) – це дуже відповідальна та складна справа. У такій важкій ситуації, найкращим вибором буде звернутися за допомогою до професіоналів, які нададуть всю необхідну підтримку та допоможуть забезпечити гідне проведення церемонії прощання з померлим.

У ритуальному агентстві «Ластівки» ми готові надати всі необхідні послуги з міжнародного транспортування тіла за кордон та прийняття трун або урн з тілом з інших країн (груз 200). Ми забезпечуємо професійний підхід до кожного клієнта та надаємо повний комплекс ритуальних послуг включно з підготовкою всіх необхідних документів та транспортуванням тіла до місця поховання.

Наша компанія має досвід та кваліфікованих співробітників, які зможуть допомогти у вирішенні всіх питань, пов’язаних з транспортуванням тіла за кордон та прийняттям трун або урн з тілом з інших країн ( груз 200). Ми розуміємо, що це дуже важка ситуація для рідних та близьких, тому наша мета – зробити все можливе, щоб забезпечити гідне проведення церемонії прощання та зменшити навантаження на рідних померлого.

Отже, якщо Вам потрібна допомога з міжнародним транспортуванням тіла за кордон та прийняттям трун або урн з тілом з інших країн (груз 200), зверніться до нашої компанії ритуальне агентство «Ластівки». Ми готові надати Вам повний комплекс ритуальних послуг з високою якістю та професіоналізмом. Наші фахівці допоможуть з організацією всіх етапів церемонії прощання та транспортування тіла до місця поховання.

Наша компанія забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта та готова надати консультацію з будь-яких питань, пов’язаних з транспортуванням тіла за кордон та прийняттям трун або урн з тілом з інших країн (груз 200). Ми завжди стежимо за новими тенденціями та змінами в законодавстві, щоб забезпечити найвищу якість послуг.

Крім транспортування тіла за кордон та прийняття трун або урн з тілом з інших країн (груз 200), наша компанія також надає інші ритуальні послуги, такі як організація церемонії прощання, оформлення квітів та вінків, надання транспорту для гостей, організація поминального обіду та інші.

У ритуальному агентстві «Ластівки» ми розуміємо важливість гідного прощання з померлим, тому завжди готові надати професійну допомогу та підтримку в цей важкий момент.
Наші співробітники працюють з великою увагою до деталей, щоб забезпечити максимально комфортну та приємну атмосферу на церемонії прощання.

Не сумуйте самотньо у важкій ситуації – зверніться до ритуального агентства «Ластівки» за допомогою з міжнародним транспортуванням тіла за кордон та прийняттям трун або урн з тілом з інших країн (груз 200).

ДЛЯ ВАС ВІД НАШОЇ КОМПАНІЇ

Додаткові послуги